top of page

Jaka usługa Cię interesuje ?

Wybierz usługę, która Cię interesuje, poznaj jej zakres i to co od nas otrzymasz.

 

Możesz wybrać projekt kompleksowy, w którym stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt i listę zakupów, które pozwolą Ci samodzielnie zrealizować Twoje wnętrze lub wybrać projekt z nadzorem, który pozwoli nam zająć się wszystkim od A do Z i zaoszczędzić Ci dużo stresu i cennego czasu. 

PROJEKT KOMPLEKSOWY

NADZÓR AUTORSKI

Żadna z powyższych usług nie jest dla Ciebie?

Umów się na konsultację !

Konsultacja = 500 zł brutto / 1h 

Jak wygląda proces projektowy ?

Proces tworzenia projektu wnętrza to intensywny wysiłek obejmujący wiele godzin pracy, które są inwestowane w stworzenie szczegółowego planu, zapewniającego osiągnięcie rezultatu zgodnego z naszymi wizualizacjami.

Czas to najcenniejsza waluta dzisiejszych czasów, a średni czas poświęcony na kompleksowy projekt 100 m2 wnętrza to około 10-12 tygodni. 

Zebranie informacji

Rozpoczynamy od spotkania z Tobą, aby dokładnie zrozumieć Twoje preferencje, potrzeby i oczekiwania dotyczące projektowanego wnętrza.

Omawiamy styl, funkcje oraz wszelkie szczególne wymagania, takie jak liczba pomieszczeń, dostęp do naturalnego światła, preferowane kolory i materiały.

2

Analiza przestrzeni

Przeprowadzamy dokładny pomiar i analizę istniejącej przestrzeni, uwzględniając rozkład pomieszczeń, wymiary, istniejące instalacje itp.

3

Układ funkcjonalny

Układ funkcjonalny to "fundament" dalszej pracy nad projektem. Dlatego jest on tak ważny i poświęcamy mu naprawdę sporo czasu.

Pracujemy na rysunkach 2D nadając funkcję każdemu pomieszczeniu, i przedstawiamy różne opcje tych samych pomieszczeń w celu pokazania potencjału inwestycji. Na typ etapie zadajemy też dużo pytań, po to by układ odpowiadał Twoim oczekiwaniom. 

Główne zadania:

- omówienie inspiracji/ zdjęć, które przyciągają Twoją uwagę

- przedstawienie propozycji funkcji całego wnętrza, pracujemy nad układem do momentu uzyskania najbardziej optymalnego układu dla Ciebie.

4

Wizualizacje wnętrz 

Etap, który lubią wszyscy Inwestorzy. 

Przygotowujemy graficzne reprezentacje koncepcji, takie jak rysunki, szkice, wizualizacje 3D, aby dać Ci wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądać wnętrze po zrealizowaniu projektu.

Tutaj podejmujemy wspólnie decyzję z jakich form, kolorów i materiałów będzie zrealizowany projekt. 

5

Dobór materiałów i wykończeń 

Etap ten pozwala skupić się na wyborze konkretnych materiałów, tkanin, struktur czy kolorów ścian, które zostały zaprezentowane na zaakceptowanych wizualizacjach.

Wybieramy konkretne płytki, armaturę czy podłogę drewnianą, gdzie skupiamy się na jej detalach np.: deska lita czy warstwowa, klasa drewna, lakier czy wosk, deska prosta czy jodełka itp.

 

Wszystko to zbieramy do jednego arkusza (Excel), który pozwala nam na jednoczesne tworzenie dla Ciebie listy zakupowej a także informatora budżetowego. 

6

Rysunki techniczne i rysunki dla branżystów

Po otrzymaniu Twojej akceptacji dla przyjętej koncepcji, przechodzimy do etapu tworzenia projektu technicznego, który jest kluczowym elementem w procesie projektowania wnętrz.

 

Projekt techniczny jest kompleksowym zestawem dokumentów i planów, które dostarczają szczegółowych informacji dla wykonawców i rzemieślników, umożliwiając bezbłędną realizację zaplanowanego projektu.

marmur tekstury
Marmurowe Skały
bottom of page