top of page

Krótko o nas...

Elegance of Tailors to pracownia projektowania wnętrz, która jest prowadzona przez małżeństwo Filipa i Agnieszkę Tracz. Nasza historia zaczęła się od miłości do architektury i urbanistyki, a od 2018 roku wspólnie łączymy miłość do pięknych i funkcjonalnych przestrzeni projektując wnętrza.

W naszej pracy najwięcej uwagi poświęcamy na indywidualne rozmowy z Inwestorami, by jak najlepiej pomóc w realizacji wymarzonego wnętrza. Wiemy jak ogromny wpływ na jakość życia ma funkcjonalne i przemyślane wnętrze, dlatego cierpliwie i starannie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Każdy wykonany przez nas projekt jest sumą spersonalizowanych potrzeb Klientów, estetyki która jest najbliższa Inwestorom oraz ponadczasowych rozwiązań funkcjonalnych. Nigdy nie podążamy ślepo za trendami, nie zaprojektowaliśmy nigdy dwóch takich samych wnętrz.

Przez lata zdobyliśmy cenne doświadczenie w pracy z Inwestorami i wykonawcami. Nasze portfolio obejmuje liczne udane projekty, często prowadzone z nadzorem. Wypracowaliśmy bazę sprawdzonych wykonawców z każdej branży, którzy są gotowi podejmować skomplikowane rozwiązania projektowe.

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i jak możemy spełnić oczekiwania w zakresie projektowania wnętrz. Twój wymarzony projekt jest w zasięgu ręki, a my jesteśmy gotowi by pomóc w jego realizacji.

Nasza pracowania mieści się w dwóch lokalizacjach, w Warszawie i Krakowie.

Marmur
bottom of page