top of page

Create Your First Project

Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started

Sesja zdjęciowa z nutą art deco

Apartament na warszawskim Żoliborzu utrzymany w stylistyce nowoczesnej klasyki z nutą art deco. Przy jednym z pierwszych spotkań z Inwestorami, usłyszeliśmy hasło „art deco” oraz „nowoczesne i eleganckie wnętrze”- od tamtego momentu wiedzieliśmy, jak to wnętrze będzie wyglądać.

Geometryczny wzór przepierzeń, mocna zieleń w połączeniu z delikatnym beżem, dekoracyjne żyrandole, naturalny kamień na blatach, miękkie tkaniny dekoracyjne – to wszystko idealny zestaw by nawiązać do stylu art deco.

W całym apartamencie zaproponowana została zabudowa stolarska na wymiar, uzupełniona o dekoracyjne wstawki oraz ozdobne uchwyty.

Naturalna dębowa jodełka na podłodze, nadaje wnętrzu dodatkowej geometrycznej warstwy. Dla równowagi w pomieszczeniach mokrych i narażonych na dużą ekspozycję zastosowane zostały płytki o delikatnym rysunku marmuru.

Kolor taupe, przewija się we wnętrzu mieszkania, ale to w łazience master znajdziemy go najwięcej. Kolor uzupełniony o złotą armaturę i podkreślony białym marmurem nadaje klasycznego charakteru wnętrzu.

bottom of page