top of page

Create Your First Project

Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started

Mieszkanie - Warszawa Ochota

Przytulne mieszkanie oparte na palecie beżowych barw.

Ściany i stolarka meblowa zaprojektowane w jasnych tonacjach, odbijają światło, sprawiając, że cała przestrzeń wydaje się przestronna i optycznie powiększona.

Ozdobne sztukaterie pełnią funkcje dekoracyjną, dodając pomieszczeniem wyjątkowego uroku. Całość oświetlenia to lampy typu downlight lub dekoracyjne lampy wiszące z mlecznymi kloszami.

W projekcie bardzo ważnym aspektem było miejsce do przechowywania, dodaliśmy kilka szaf na wymiar na pełną wysokość pomieszczeń, dodatkowy schowek służący za spiżarnię oraz powiększyliśmy miejsce do przechowywania w kuchni.
Na blacie zastosowaliśmy konglomerat kwarcowy o delikatnym rysunku marmuru.

Wnętrza wypełniają nowoczesne minimalistyczne meble wolnostojące, ich tapicerka i wykończenia dopasowane są do całości wnętrza. Miękkie tkaniny obiciowe, dywany czy poduszki dodają ciepła i komfortu przez co mieszkanie w odbiorze jest przytulne i przyjazne.

Mieszkanie mimo niewielkiego metrażu emanuje spokojem, komfortem i funkcjonalnością. Kombinacja beżów, starannie dobranych mebli i detali dekoracyjnych sprawia, że to miejsce jest oazą spokoju i relaksu.

bottom of page