top of page

Create Your First Project

Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started

Mieszkanie na poddaszu - Warszawa Bemowo

Wyjątkowa przestrzeń mieszkalna, z wysokim sufitem w nowym budownictwie. Wnętrze o nowoczesnym, przytulnym i ciepłym charakterze.

Motywem przewodnim we wnętrzu jest drewno i naturalne materiały. Naturalna jodełka klasyczna na podłodze, tworzy piękny rysunek w całej przestrzeni reprezentacyjnej oraz długim korytarzu. Rysunek drewna przewija nam się w całym mieszkaniu: na zabudowie stolarskiej, meblach wolnostojących, a także na wyjątkowej owalnej wyspie kuchennej.

Sercem domu jest kuchnia, a w tym szczególnym przypadku to wyspa kuchenna. Blat wyspy to podświetlany naturalny kwarcyt Patagonia, nad nim dekoracyjny żyrandol, dla harmonii i równowagi cała zabudowa kuchenna to proste formy i uproszczona kolorystyka.

W salonie i jadalni panuje stonowana kolorystyka, delikatne szarości i beże – miękkie i odporne tkaniny obiciowe dodają wnętrzu nowej tekstury.

Przedłużeniem salonu jest duży balkon, na którym swobodnie zmieści się stolik, meble wypoczynkowe i małą aranżacja roślinna- według Inwestorów to ich wymarzone miejsce na poranną kawę.

bottom of page