top of page

Create Your First Project

Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started

Dom "Zgaszony błękit" we Francji

Projekt wnętrza domu „Zgaszony błękit” we Francji. Zmiana układu funkcjonalnego polegała na maksymalizacji przestrzeni mieszkalnej, oraz uzupełnienie o część rekreacyjną dla mieszkańców.

Kondygnacja piwnicy została przekształcona z nieużytecznego zaniedbanego schowka na niewielkie domowe spa, piwniczkę na wino, salkę kinową.

Kondygnacja parteru została przez nas powiększona, wyburzone zostały wszystkie ściany działowe, jest to przestrzeń reprezentacyjna, gdzie Inwestorzy przyjmują gości i odpoczywają.
Otwarta kuchnia z blatem wykonanym z konglomeratu kwarcowego i zabudową meblową na wymiar. W lewym skrzydle znalazł miejsce stół z krzesłami i gablotą na szkło.

Cześć salonowo- kominkowa to otwarta przestrzeń z wygodną sofą oraz ścianą TV, obok znajduje się kącik kominkowy z fotelami i ścianą ekspozycyjną.

Prywatna część domu znajduje się na piętrze. Cztery sypialnie, każda z nich z zabudową meblową na miarę. Kolorystyka na piętrze to barwy naturalne, jasne i w odcieniach szaro-beżowych. Na podłodze zaproponowaliśmy dębową jodełkę, na ścianach pojawiają się fornirowane panele ryflowane w kolorze dębu.

bottom of page