top of page

Create Your First Project

Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started

Apartament Roksany Węgiel i Kevina Mgleja - Warszawa

Komfortowe mieszkanie w centrum Warszawy należące do Roksany Węgiel i Kevina Mgleja to połączenie nowoczesnego designu z elegancją i funkcjonalnością.

Mieszkanie podzielone jest na część prywatną oraz część otwartą dla gości. W salonie dominuje minimalistyczna estetyka z designerskimi meblami i sofą wykonaną na miarę, w tle salonu znajduje się kuchnia, wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AGD oraz blaty z odpornego spieku. Kuchenna zabudowa meblowa sięgająca sufitu pozwala na maksymalizację przechowywania produktów i wszystkich przyborów kuchennych.

W łazience dominuje minimalizm i funkcjonalność. Wanna z sufitową deszczownicą oraz tworzona na wymiar ścianka prysznicowa z dekoracyjnym ryflowanym szkłem pozwalają na relaks i odprężenie po intensywnym dniu. Mieszkanie wyposażone jest również w praktyczne schowki i szafy w których można przechowywać wszelkie niezbędne rzeczy.

W części prywatnej mieszkania znajduje się przestronna sypialnia oddzielona od domowego biura ścianką loftową z przesuwnymi drzwiami. Wygodne łóżko z miękkim wezgłowiem zapewni spokojny sen i regenerację.

bottom of page