top of page

Create Your First Project

Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started

Apartament - Nova Królikarnia - Warszawa

Nowoczesna klasyka to pierwsza myśl jaka łączy się z tym projektem. Sztukaterie, delikatne beże, klasyczne połączenia bieli i czerni oraz złote dodatki to typowe klasyczne zestawienia kolorystyczne we wnętrzach.

Bardzo charakterystycznym motywem w tym projekcie jest rysunek podłogi czyli czarno-biała marmurowa ramka – pojawia się w pomieszczeniach mokrych i narażonych na częstą ekspozycję.

Podwieszane sufity z podświetleniem, lampy dekoracyjne, listwy LED– to przejaw nowoczesności- dzięki nim możemy stworzyć konkretne sceny we wnętrzu i stworzyć wymarzony klimat. Wszystkie zabudowy meblowych to delikatne beże, fronty z pojedynczymi ramkami uzupełnione o dekoracyjne uchwyty meblowe.

Charakter mebli wolnostojących jest również współczesny –miękkie tkaniny, obłe i delikatne formy elementów wyposażenia sprawiają, że całość wnętrz sprawia wrażenie wyjątkowo przytulnego.

Całość projektu to idealne odzwierciedlenie stylu „modern classic” – czerpiemy z klasycznych rozwiązań i połączeń, nadając im współczesną funkcję i formę.

bottom of page